Beton
DURABET®Yüksek durabiliteye sahip betonlarYüksek durabilite gerektiren, (donma-çözülme, aşınma, sülfata dayanım vb.) yerler için tasarlanmış beton.
DURABET®PLUSYüksek performansa sahip en az 100 yıl bakım gerektirmeyen kalıcı bir betondur.Şiddetli çevresel etkilere karşı uzun dayanıklılık istenen yapılarda, Su altı ve yer altı suları ile temas eden yapılarda, Bina, Viyadük, Beton Yol, Tünel, Tüp Tünel, Köprü vb sanat yapılarında, Temel ve altyapı inşaatlarında, Deniz suyu etkilerine maruz kalan yapılarda.
DURABET® A-PLUSYüksek performansa sahip en az 100 yıl bakım gerektirmeyen kalıcı bir betondur.Şiddetli çevresel etkilere karşı uzun dayanıklılık istenen yapılarda, Su altı ve yer altı suları ile temas eden yapılarda, Bina, Viyadük, Beton Yol, Tünel, Tüp Tünel, Köprü vb sanat yapılarında, Temel ve altyapı inşaatlarında, Deniz suyu etkilerine maruz kalan yapılarda.
DURABET®SELFÇok yüksek durabilite performansına sahip, en az 100 yıl bakım gerektirmeyen kalıcı, kendiliğinden yerleşen Beton’dur.Şiddetli çevresel etkilere karşı uzun süre dayanıklılık istenen yapılarda…
SKYBET®Yüksek (gökdelen vb) / uzun (döşeme vb) mesafelere pompalanabilir, yüksek dayanımlı (C50 ve üstü) betonÇok katlı ofis ve konut yapılarında kullanmak üzere tasarlanmıştır.
SMARTBETKendiliğinden yerleşen betonİşçilik maliyetinin düşük, yoğun donatılı, dar kesitli, inşaat hızının yüksek olması gereken yerlerde kullanım için.
ELASTIC BETON®Kendiliğinden yerleşen betonİşçilik maliyetinin düşük, yoğun donatılı, dar kesitli, inşaat hızının yüksek olması gereken yerlerde kullanım için.
FIBRABET®Lifli betonDonatısız tünel kaplamaları için tasarlanmış, karbon lif takviyeli beton.
WHITEBET®Beyaz renkli betonDekoratif taşıyıcı beyaz beton.
FIBROSHOT®Lifli püskürtme betonHızlı, pratik lif takviyeli püskürtme betonu.
REPABET®Mikro lifli tamir betonuHızlı mukavemet kazanan tamir betonu. Yol apron ve endüstriyel döşemelerin tamirinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.